W ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies oraz przetwarzamy Państwa dane osobowe zgodnie z rozporządzeniem UE RODO. Szczegóły informacji w naszej Polityce prywatności.

Outsourcing informatyczny, obsługa informatyczna firm, budowa stron WWW, serwis komputerowy Świnoujście, naprawa komputerów, sprzedaż komputerów

Ustawienia poczty - Opera

Parametrami potrzebnymi do ustawienia konta pocztowego, znajdującego się na naszym serwerze, są:

  • serwer poczty wychodzącej (SMTP): mail.fornet.com.pl,
  • serwer poczty przychodzącej (POP3) :mail.fornet.com.pl,
  • nazwa konta poczty elektronicznej : ********@fornet.com.pl,
  • hasło do konta poczty elektronicznej.

Krok 1.
W menu głównym programu należy wybrać opcję 'Narzedzia' a nastepnie z podmenu które się ukazało wybrać opcję 'Konta poczty i czatu'.

Krok 2.
Następnie pojawi się pytanie na które powinnismy odpowiedzieć twierdząco jeżeli chcemy nadal ustawiać konto pocztowe w tym programie.

Krok 3.

W kroku trzecim wybieramy jaki rodzaj konta chcemu otworzyć w programie. Chodzi nam o konto pocztowe więc zaznaczamy ppcję 'Zwykłe konto pocztowe (POP3)' i przechodzimy do nastepnego kroku klikając na przycisk 'Dalej'.

Krok 4.

W tym kroku wpisujemy swoje dane. W polu 'Pełna nazwa' wpisujemy informację która będzie się ukazywała naszym odbiorcom w polu 'Od'. Następnie podajemy swój adres email oraz opcjonalnie organizację do której należymy. Zatwierdzamy te opcje klikając na przycisk 'Dalej'.Krok 5.

Krok piąty to wpisanie nazwy użytkownika oraz hasła dostępu do naszego konta. Aby zapisać dane i przejść do następnego kroku klikamy na przycisk 'Dalej'.Krok 6.

Kolejnym krokiem jest wpisanie serwerów poczty wychodzącej i przychodzącej. W naszym przypadku jest to 'mail.fornet.com.pl' w obu polach. Kończymy konfigurować nasze konto klikając na przycisk 'Zakończ'.Krok 7.

Ostanią informacją jaką nalezy ustawić to jest autoryzacja przy wysyłaniu poczty. Aby ustawić to należy z menu wygrać opcję 'Narzedzia/Konta poczty i czatu'.

Pojawi się okno takie jak na poniższej ilustracji. Zaznaczamy konto na naszym serwere i klikamy na przycisk "Właściwości".

Kolejne okno, które pojawi się na okranie zawiera kilka zakładek. Wybieramy zakładkę serwery. Na dole tego okna pojawią się pola opcji serwera poczty wychodzącej. W poli "Uwierzytelnianie", zaznaczamy opcję "automatycznie" a poniżej wpisujemy nazwę użytkownika konta pocztowego i hasło. Na koniec zatwierdzamy klikając na przycisk 'OK' i konfigurację poczty mamy zakończoną.

Apartamenty w Świnoujściu - noclegi oraz apartamenty nad morzem