W ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies oraz przetwarzamy Państwa dane osobowe zgodnie z rozporządzeniem UE RODO. Szczegóły informacji w naszej Polityce prywatności.

Outsourcing informatyczny, obsługa informatyczna firm, budowa stron WWW, serwis komputerowy Świnoujście, naprawa komputerów, sprzedaż komputerów

Zmiana hasła do poczty

Zmiana hasła do skrzynki pocztowej, umieszczonej na naszych serwerach, jest możliwa z poziomu klienta pocztowego znajdującego się pod adresem https://www.poczta.swi.pl

Aby zmienić hasło, należy zalogować się do swojego konta a następnie kliknąć przycisk "ustawienia" w lewej stronie menu (jak na obrazku poniżej).

Następnie, klikamy z menu które się pojawiło ostatnią pozycję "hasła" (nr 1 na rys. poniżej). Po załadowaniu się strony, mamy do uzupełnienia trzy pola:

  • aktualne hasło (nr 2 na rys. poniżej) - w tym miejscu wpisujemy bieżące hasło dostępu do skrzynki pocztowej
  • nowe hasło (nr 3 na rys. poniżej) - w tym miejscu wspisujemy nowe hasło. Ważne: nowe hasło nie może być takie same jak poprzednie oraz musi mieć długość minimum 8 znaków
  • potwierdź hasło (nr 3 na rys. poniżej) - w tym miejscu wpisujemy ponownie, nowe hasło. Oba nowe hasła muszą się zgadzać.

Na koniec klikamy przycisk "Zapisz" (nr 1 na rys. poniżej) i jak wszystko przebiegnie pomyślnie, w miejscu oznaczonym numerem 2 na poniższym rysunku, pojawi się komunikat o pomyślnej zmianie. W wypadku niepowodzenia, w tym samym miejscu, pojawi się komunikat z błędem informującym nas, co zostało źle zrobione.

Apartamenty w Świnoujściu - noclegi oraz apartamenty nad morzem