W ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies oraz przetwarzamy Państwa dane osobowe zgodnie z rozporządzeniem UE RODO. Szczegóły informacji w naszej Polityce prywatności.

Outsourcing informatyczny, obsługa informatyczna firm, budowa stron WWW, serwis komputerowy Świnoujście, naprawa komputerów, sprzedaż komputerów

Projektowanie stron WWW

Podejmując się projektowania i budowy stron internetowych, mamy za zadanie odzwierciedlić indywidualny gust każdego Klienta, dbając o to, aby dokładnie zrealizować cele określone w rozmowie z Klientem. Strona internetowa jest wirtualną wizytówką firmy bądź osoby prywatnej, dlatego też ważne jest pierwsze wrażenie i dlatego też do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Wykonujemy zarówno proste i mało skomplikowane strony - wizytówki firm jak i rozbudowane aplikacje, dzięki którym podnosimy wydajność pracy naszych Klientów przyczyniając się również do obniżenia kosztów prowadzenia działalności.

Nasze strony budujemy przy użyciu najnowszych technologii w oparciu o obowiązujące standardy sieciowe. Zapewniamy utrzymanie stron na naszych serwerach podłączonych do wydajnego łącza internetowego oraz kopię zapasową na wypadek awarii bądź ingerencji osób trzecich.

Nasze wybrane projekty

Apartamenty "Na Wyspie"

Zakres prac obejmował stworzenie serwisu, dzieki któremu właściciel strony może w prosty i łatwy sposób prezentować apartamenty, które oddaje na wynajem oraz zarządza rezerwacjami, które przeprowadzane są on-line. Strona przygotowana jest do obsługi wielu języków.

Baltic Home S.C.

Rozbudowany system wyszukiwania i rezerwacji apartamentów połączony z systemem rezerwacyjnym i meldunkowym istniejącym w biurze klienta za pomocą specjalnie zbudowanego mechanizmu wymiany danych. Zaimplementowano możliwość tłumaczeń i płatności online za pośrednictwem serwisu dotpay.pl.

Moja-Oferta - portal aukcyjny

Serwis aukcyjny z branży budowlanej/usługowej działający nieco inaczej niż popularne serwisy tego typu. Użytkownicy mają możliwość darmowego wystawiania aukcji. Wybór zwycięzcy aukcji następuje po jej zakończeniu przez oferenta.

Business-Pro - Towarzystwo Oświatowo-Promocyjne

Serwis zbudowany jako połączenie strony informacyjnej, prezentującej aktualne procesy rekrutacyjne oraz informacje przydatne studentom korzystającym z oferty Klienta oraz platformy e-learningowej do komunikacji pomiędzy studentami, wykładowcami oraz dziekanatem.

Zarządzanie Nieruchomościami "Profesja"

Przy tworzeniu tej strony wykorzystano projekt graficzny dostarczony przez Klienta, zbudowano techniczną część prezentująca informacje przygotowane przez klienta oraz stworzono moduł administrowania lokalami na wynajem.

Kamery na plazy w Świnoujściu

Strona przygotowana w celu promocji miasta prezentująca na żywo obraz z kamer zamieszczonych na plaży w Świnoujściu.

Navikon SRY

Strona - wizytówka firmy zajmującej się remontami i budową statków.

Trzy Korony

Jeden z modułów strony baltichome.pl prezentujących apartamenty z kompleksu budynków "Trzy Korony" znajdujących się w Świnoujściu. Zaimplementowano w nim możliwość wyszukiwania wolnych apartamentów wg. daty pobytów oraz uruchomiono przekierowania na główną stronę projektu w celu dokonania rezerwacji.

Terminal Promowy Świnoujście

Strona - wizytówka Terminala Promowego w Świnoujściu stanowiącego bazę połączeniową dla promów pasażerskich i towarowych pływających do Szwecji i Danii.

Dom Inwest Sp.J.

Prezentacja projektów i realizacji jednej z największych firm budowlanych w Świnoujściu.

Trzy Wyspy - Hotel Świnoujście

Nowobudowany Hotel w Świnoujściu - położony 200m. od morza, nowoczesny hotel z basenem i kompleksem zabiegowym.

System faktur dla klientów Fornet Sp. z o.o.

System zbudowany dla potrzeb wystawiania faktur dla klientów firmy Fornet Sp. z o.o. połączony za pomocą specjalnych mechanizmów z oprogramowaniem używanym przez Firmę do obsługi klientów.

Świnoujski Klub Karate Kyokushin

Strona Klubu Karate prowadzącego działalność na terenie miasta Świnoujścia, prezentująca działania klubu, informująca o aktualnościach, prezentująca zdjęcia imprez w których Klub uczestniczył. Zrealizowano również moduł, który ma za zadanie prowadzić ranking członków Klubu w zależności od rangi zawodów w których dana osoba brała udział oraz od miejsca, które zajęła.

G&G Nieruchomości

Portal prezentujący oferty sprzedaży, zamiany oraz kupna nieruchomości.

Baltic Park Świnoujście

Kolejny z modułów strony baltichome.pl, który podobnie jak poprzednio opisany, realizuje prezentację apartamentów znajdujących się z kompleksach Baltic Park Plaża i Baltic Park Promenada. Również tak jak w poprzednim przypadku, istnieje możliwość wyszukiwania wolnych apartamentów oraz przekierowań do realizacji rezerwacji.

SMLW Słowianin

Strona Spółdzielni Mieszkaniowej "Słowianin" ze Świnoujścia prezentująca najważniejsze oraz bieżące informacje jakie mieszkańcy Spółdzielni mogą otrzymać.

Willa i restauracja "taaakaryba"

Zakres prac jaki Klient zlecił firmie to przebudowa graficzna istniejącej strony + rozszerzenie informacji znajdującej się na stronie oraz przygotowanie strony na wielojęzyczność.

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego

Strona - wizytówka Powiatowego Inspektoratu Budowlanego - prezentacja danych Klienta.

Żłobek Miejski w Świnoujściu

Strona - rozbudowana wizytówka, uzupełniona o informacje dla rodziców o prowadzonej działalności Żłobka Miejskiego, oraz o wszelkich formalnościach związanych z umieszczeniem dziecka w żłobku.

Biuro Rachunkowe

Strona - wizytówka Biura Rachunkowego Państwa Kowalskich - prezentacja danych Klienta.

Apartamenty w Świnoujściu - noclegi oraz apartamenty nad morzem